Select Page

O NAS

Nasz dom. Nasz świat.

Witamy na naszej rodzinnej stronie, o tym jak sprawić aby cały świat stał się twoim domem. Podróżnicze marzenia przekuliśmy w rzeczywistość dzięki przeprowadzce do kampera. W ten sposób radzimy sobie finansowo bez potrzeby pracy w standardowym wymiarze godzin. Aby jednak do tego doszło potrzebowaliśmy 5’ciu lat pracy i oszczędzania.

Zapraszamy w podróż do naszego nowego małego, dużego domu.

ZAŁOGA

KAROLINA

KAROLINA

Łowca aplikacji i mag obrazu uwiecznionego. Elementem rozpoznawalnym jest trzymana w lewej ręce księga czarów “Samsunga”. Dzięki niej potrafi nawiązywać połączenia oraz znikać!

DOMINIK

DOMINIK

Jeździec pradawnego, ciężarowego wehikułu sześcio cylindrowego. Elementem rozpoznawalnym jest trzecie oko trzymane w sakwie. Wszystko co to oko zobaczy, zginie niebawem w internecie.

IDA

IDA

Zwykły oprych.

Kamper

W 2015 roku kupiliśmy, odświerzyliśmy i zamieszkaliśmy w rodzinnej wersji kultowego VW T3, czyli VW lt28. Auto pochodzi z 1989 roku i posiada oryginalną zabudowę kempingową Westfalii w wersji Sven Hedin. W części mieszkalnej do swojej dyspozycji mamy 2 dwuosobowe rozkładane łóżka, lodówkę, 2 palniki, umywalkę, boiler, prysznic i toaletę. W pełni działający mobilny dom kosztował nas 23 000 zł.

GDZIE TERAZ JESTEŚMY?

Możesz sprawdzić na naszym Facebooku i Instagramie: