O NAS

Nasz dom. Nasz świat.

Witamy na naszej rodzinnej stronie, o tym jak sprawić aby cały świat stał się twoim domem. Podróżnicze marzenia przekuliśmy w rzeczywistość dzięki przeprowadzce do kampera. W ten sposób radzimy sobie finansowo bez potrzeby pracy w standardowym wymiarze godzin. Aby jednak do tego doszło potrzebowaliśmy 5’ciu lat pracy i oszczędzania.

Zapraszamy w podróż do naszego nowego małego, dużego domu.

ZAŁOGA

KAROLINA

KAROLINA

Lubię planować i organizować nasze wyjazdy. Boję się zmian, dlatego czuję satysfakcję pokonując swoje ograniczenia. Napędza mnie to do dalszego działania i daje wiarę we własne możliwości. Skoro ja mogę, to ty też!

IDA

IDA

Lubię latać samochodem, pływać samolotem i jeździć statkiem. Nie wszystko jeszcze ogarniam ale nigdy się nie nudzę !

DOMINIK

DOMINIK

Codziennie próbuję czegoś nowego. Stacjonarne mieszkanie (w Warszawie) i pracę na pełny etat mam już za sobą. Czas na nowe wyzwania !

Kamper

W 2015 roku kupiliśmy, odświerzyliśmy i zamieszkaliśmy w rodzinnej wersji kultowego VW T3, czyli VW lt28. Auto pochodzi z 1989 roku i posiada oryginalną zabudowę kempingową Westfalii w wersji Sven Hedin. W części mieszkalnej do swojej dyspozycji mamy 2 dwuosobowe rozkładane łóżka, lodówkę, 2 palniki, umywalkę, boiler, prysznic i toaletę. W pełni działający mobilny dom kosztował nas 23 000 zł.

GDZIE TERAZ JESTEŚMY?

Możesz sprawdzić na naszym Facebooku i Instagramie: